REMEDIUMREMEDIUM
Archiv novinek

Hledáme kolegu/ kolegyni do Občanské poradny

Hledáte práci, ve které se můžete stále učit něco nového, a nehrozí Vám stereotyp? Jste komunikativní, empatický a respektující člověk? Zajímají vás právní předpisy a jejich aplikace? Vítáte podporu užšího i širšího týmu a sami ji dokážete poskytnout? Pokud na vše odpovídáte ano, tak by Vás mohla zaujmout námi nabízená pracovní pozice občanského poradce/ poradkyně. Hledáme kolegyni nebo kolegu do týmu na úvazek 0.25.

Náplň práce:

- Osobní i telefonická komunikace s klienty
- Zodpovídání emailových dotazů klientů
- Vedení klientské dokumentace
- Vyhledávání a poskytování potřebných informací pro zájemce a uživatele služby
- Spolupráce na projektech poradny
- Účast na týmových setkáních včetně pravidelné supervize
- Účast na vzdělávacích akcích, interních školeních a celoorganizačních pracovních setkáních

Co od Vás očekáváme:

- VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech sociální práce nebo právo (splňující vzdělání pro výkon profese sociálního pracovníka podle zákona 108/2006 Sb.),
- Min. 1 rok praxe v sociální oblasti
- Doložená trestní bezúhonnost
- Zkušenost s poskytováním odborného sociálního poradenství (zkušenost s občanským poradenstvím výhodou)
- Orientace v neziskovém sektoru
- Počítačové dovednosti: MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
- Otevřenost k hodnotám organizace
- Časová flexibilita, komunikativní a vstřícné jednání, otevřenost k práci se sebou samým a ochota se neustále vzdělávat, pečlivost, systematičnost, odolnost proti zátěži, organizační schopnosti.

Co vám nabízíme:

- Rozvojové prostředí dlouhodobě stabilní neziskové organizace
- Pracovní prostředí a pracovní vztahy zaměřené na hodnoty a etiku práce
- Interní vzdělávání zaměřené na aktuální potřeby pracovníků
- 6 týdnů dovolené pro pracovníky v pracovním poměru
- Metodická podpora včetně supervize
- Úvazek: 0.25
- Nástupní mzda 6.000 odpovídající úvazku 0.25 ze základní mzdy 24.000 + pohyblivá složka mzdy vycházející z osobního ohodnocení konaného v pravidelných intervalech, počínaje následujícím měsícem po skončení tříměsíční zkušební doby
- Formy spolupráce: pracovní smlouva, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti

Nástup: prosinec 2022
Místo a čas práce: Hlavním pracovním místem poradce je sídlo organizace na adrese Křišťanova 15, Praha 3. Občanská poradna REMEDIUM provozuje též kontaktní místo v Berouně na adrese V Pražské bráně 74, kde probíhají 1 den v týdnu konzultace s klienty.

Nyní hledáme kolegu/kolegyni, který/která by mohl/a minimálně 2x do měsíce sloužit služby ve středu v Berouně a v pondělí - čtvrtek v Praze dle dohody.

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na email: martina.zlamalikova@remedium.cz, ve kterém uvedete i Vaši představu pracovních činností v běžném provozu občanské poradny. Životopis i motivační dopis, prosím, zašlete nejpozději do 8. prosince 2022.

Uchazeče budeme o výběru a případném pozvání do dalšího kola informovat průběžně e-mailem. Nejpozději od nás zprávu obdržíte 9. prosince 2022.

Osobní setkání bude probíhat 12. prosince 2022 po individuální domluvě s vybranými zájemci o pozici v sídle naší organizace na adrese Křišťanova 15, Praha 3.


(c) 2006, REMEDIUM