REMEDIUMREMEDIUM
Archiv novinek

Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici PORADKYNĚ/PORADCE OBČANSKÉ PORADNY

Jste rádi v kontaktu s lidmi? Baví Vás práce s právními předpisy? Hledáte práci, ve které se můžete stále učit něco nového a nehrozí Vám stereotyp? Vítáte práci s podporou týmu? Pokud na vše odpovídáte ano, tak by Vás mohla zaujmout námi nabízená pozice PORADCE/PORADKYNĚ OBČANSKÉ PORADNY Hledáme kolegyni nebo kolegu do týmu na úvazek min. 0,4.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech sociální práce nebo právo, min. 1 rok praxe v sociální oblasti, doložená trestní bezúhonnost, základní orientace v právním systému, a to zejména v oblasti občanského, rodinného a pracovního práva, v oblasti sociálního zabezpečení a občanského soudního řízení, zkušenost s odborným sociálním poradenstvím (zkušenost s občanským poradenstvím výhodou). Orientace v neziskovém sektoru.

Dovednosti: základy vedení poradenského rozhovoru, počítačová gramotnost (MS Office : min. Word, Excel, Outlook, znalost programu ASPI výhodou), zkušenosti s lektorováním výhodou.

Schopnosti: časová flexibilita, komunikativní a vstřícné jednání, otevřenost k práci se sebou samým a ochota se neustále vzdělávat, pečlivost, systematičnost, odolnost proti zátěži, schopnost týmové spolupráce, organizační schopnosti.

Co vám můžeme nabídnout:

- kreativní a rozvojové prostředí stabilní 25 let fungující neziskové organizace

- přátelský kolektiv

- firemní vzdělávání

- důraz na firemní hodnoty a etiku práce

- práce v malém týmu

- 6 týdnů dovolené

- soustavné vedení pracovníka a pravidelné hodnocení pracovního výkonu a pracovních postojů

- úvazek: min. 0,4 (dle dohody; uváděná mzda v inzerátu se vztahuje k 0,4 úvazku)

- nástup: 1. září 2017


Náplň práce:

- vedení poradenských rozhovorů s klienty

- zpracovávání internetových dotazů

- vedení dokumentace

- příprava a vedení seminářů pro veřejnost

- spolupráce na tvorbě metodických dokumentů

- organizační zajištění služby


Místo práce:

- Praha, Beroun


Motivační dopis v rozsahu min. 1 normostrany, ve kterém doložíte Vaší motivaci, míru naplnění uvedených požadavků, případně zkušenosti s obdobnou prací + strukturovaný pracovní životopis zašlete do 1. srpna 2017 na emailovou adresu kristyna.schreilova@remedium.cz .
Odpovědi na nabídky budeme rozesílat průběžně.
V případě postupu do dalšího kola výběrového řízení se osobní setkání s uchazeči uskuteční 4. srpna nebo 8. srpna 2017 v Praze.

Kristýna Schreilová
vedoucí občanské poradny
kristyna.schreilova@remedium.cz


(c) 2006, REMEDIUM