REMEDIUMREMEDIUM
Archiv novinek

Hledáme poradkyni nebo poradce občanské poradny - sociální pracovnici/pracovníka

Posláním naší obecně prospěšné společnosti REMEDIUM Praha o.p.s. je podpora a realizace činností vedoucích ke zvyšování kompetence občanů v nepříznivé psychosociální situaci anebo občanů touto situací ohrožených. Posilujeme samostatnost a zodpovědnost jednotlivců i organizací tím, že: - vzděláváme pracovníky v sociálních službách a další pomáhající profese a podporujeme jejich profesní a osobnostní růst - poskytujeme bezplatné, nezávislé, důvěrné a nestranné poradenství, poskytujeme věcné a správné informace - organizujeme aktivizační, vzdělávací, společenské a kulturní programy pro seniory

Nabízíme

Kreativní a rozvojové prostředí stabilní neziskové organizace

Přátelský kolektiv

Práce v malém týmu

Pravidelná supervize

6 týdnů dovolené

Úvazek: 0.5 - 1.0 dle dohody

Mzda: v závislosti na doložitelných zkušenostech uchazeče souvisejících s hledanou pozicí

Nástup:

1. července 2017, možnost dohody nižšího úvazku (tj. nižší než 0,5) v červenci a srpnu a jeho zvýšení od září 2017

Náplň práce:

- vedení poradenských rozhovorů s klienty

- zpracovávání internetových dotazů

- vedení dokumentace

- příprava a vedení seminářů pro veřejnost

- spolupráce na tvorbě metodických dokumentů

- organizační zajištění služby

Místo práce: Praha, Beroun

Očekáváme:
Odborné vzdělání sociálního pracovníka dle §110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., min. 1 rok praxe v sociální oblasti, doložená trestní bezúhonnost, orientace v právním systému, a to zejména v oblasti občanského, rodinného a pracovního práva, v oblasti sociálního zabezpečení a občanského soudního řízení, zkušenost s odborným sociálním poradenstvím (zkušenost s občanským poradenstvím výhodou). Orientace v neziskovém sektoru.

Dovednosti: vedení poradenského rozhovoru, počítačová gramotnost (MS Office ? min. Word, Excel, Outlook, znalost programu ASPI výhodou), zkušenosti s lektorováním výhodou.

Schopnosti: časová flexibilita, komunikativní a vstřícné jednání, otevřenost k práci se sebou samým a ochota se neustále vzdělávat, pečlivost, systematičnost, odolnost proti zátěži, schopnost týmové spolupráce, organizační schopnosti.

Motivační dopis v rozsahu min. 1 normostrany, ve kterém doložíte Vaší motivaci, míru naplnění uvedených požadavků a zkušenosti s obdobnou prací + strukturovaný pracovní životopis, zašlete nejpozději do 7. června 2017.

Odpovědi na nabídky budeme rozesílat průběžně.

Datum konání 2. kola výběrového řízení: 9. června 2017


(c) 2006, REMEDIUM